Tuesday, 4 November 2014

місяць шостий: фотосесія з непосидою

перш за все, в мене змінилося сприйняття світу. Ну, може це заголосно сказано. Але якщо колись я не могла й хвилинку без діла сидіти, то тепер мені цілком вдається проводити години в нічогоНеРобінні - я просто слухаю, як рухається наш малюк (а він виявився ще тою непосидою), і медитую на жовтневий навколишній світ, і мені нікуди не спішиться, і нічого мені не хочеться робити, і слухається свою власну тишу... отаке занурення в себе вийшло :)

жовтень я провела у Львові, у відвідинах родини і це був дуже спокійний та світлий місяць для мене... а може це я так тому сприймаю, що мені не вдасться скоро їх побачити знову не по skype (на останніх місяцях вже не літають, з маленькою дитиною теж якось не сильно поподорожуєш...)?

ще новину дізналися всі мої друзі та дуже за мене тішилися, а Іра влаштувала нам фотосесію (величезне дякую їй за це) - тепер маю купу файних "нас" "вкупці" на згадку :)

UPD від 4-ого березня 2015 року
фотосесія відбувалася в двох образах, показую отой другий, а то тут в коментарях кажуть, що "пузіка" не видно :)

end of UPD від 4-ого березня 2015 року

3 comments :

 1. Гарне визначення - нічогоНеРобіння )) Ти дуже гарно виглядаєш, от на останніх 2 фото я б і не запідозрила що в тебе там пузіко :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. дякую! спеціально для тебе додала ще фото з тої ж фотосесії, але в іншому одязі - там пузіка добре видно ;)

   Delete
 2. От тут вже інша справа ))) Дуже навіть все видно! :-)

  ReplyDelete