Monday, 4 February 2013

тиждень перший: от ми і в Лондоні

отже, початок! початок неймовірної пригоди з назвою - "а давай поживемо у Лондоні?!" прибули ми з чоловіком до Лондона десь майже опівночі у неділю, а понеділок в нас уже робочий день... тому перший наш тиждень був не надто асоційований з містом, зате аж занадто - з британською англійською, офісом Skype та купою паперових завдань (про що обов'язково пізніше і у деталях)

проте... проте було кілька (аж два!) вражень, що в'їлися якось безумовно. По-перше, місто чисте. Увечері по тротуарах їздять величезні пилесмоки і прибирають, на асфальтах немає калюж - як наслідок, у людей неймовірно чисте взуття! а ще перед переходами через дорогу великими буквами пише, на яку сторону дивитися (LOOK LEFT, LOOK RIGHT, LOOK BOTH WAYS) - з лівостороннім рухом це дуже помічні надписи :)

по-наступне, люди вічливі. Усі намагаються бути корисними (хочуть допомогти) і проявляють щиру зацікавленість вашими справами (де ви живете? шукаєте собі помешкання? а яка ціна, який район? це дорого, але район хороший, спробуйте знайти щось ось тут; які плани на вихідні? підіть туди-то і туди-то; ви вже заповнили анкетку номер 342 (і це не жарт, їх дійсно 100500)?.. ні? ось мій приклад - і так далі), а ще завжди дивляться в очі, потискають руки при зустрічі (і дівчатам теж!) та п'ють чай з молоком

маєте моє Лондонське фото на завершення :)

4 comments :

 1. А на вулиці люди також "пристають" бо хочуть допомогти??? =))

  ReplyDelete
  Replies
  1. на вулиці не пристають :) але оці їхні "sorry", "excuse me", etc...

   Delete
 2. Про чисте взуття у Львові після прогулянки можна тільки помріяти :(((

  ReplyDelete
 3. Йой, у нас можна лише мріяти про таку ввічливість, а радше мабуть відкритість. Наші люди може часом теж хотіли б запропонувати свою допомогу, але бояться, що не так зрозуміють... Хоча може це мені так щастить :))

  ReplyDelete