Tuesday, 3 December 2013

Lord Mayor's Show 2013

я якось вже розповідала (тут), що район Лондона City має свого окремого мера і спеціальні права! так от, 9-ого листопада ми мали можливість спостерігати парад у честь нововибраного Lord Mayor of London (саме так офіційно називається посада мера району City, а мер Лондона - це Mayor of London, але не Lord)!

все було б нічого, аби не жахливий дощ! пощастило, що нам додому буквально 5 хвилин від шляху, яким він кружляв. Парад був би крутезний (якби не холод, і не дощ, і не коні, і не... але то буде далі): купа великих машин з накриттями, наче фури з вікнами, від різних організацій (до речі, ті машинки готувалися від 8-ої ранку прямо під нашими вікнами, так що поспати не вдалося...), музика (від класики до диско і попси) та всередині представники, витанцьовують в костюмах. Були "людиська" під клоунів і тваринок, були військовослужбовці (до речі, усі дівчата), багато військової техніки і навіть кораблики (але все одно ті "штучки" везли на машинах), їхали лікарі, пішки йшли танцюристи, оркестри, судді... ще була кінна поліція і - увага! - лорд-мер на золотій кареті! (а мер цього року пані)

карета стоїть в London Museum і її можна побачити цілий рік, а тут - запрягли шестеро коней... коні, то ще та історія - вони ж коні, вони смердять і... какають... і там була не одна карета, а багато карет, багато кінної поліції, багато оркестрів на конях (уявляєте? на конику і ще й на трубо-флейті вигравати?!) і потім по тому всьому, залитому дощем, ішли люди - запах був точно як укінці 19-ого століття! правда машини-прибиральники проїхалися одразу після параду і за годинку вже й сліду не лишилося від цієї давньої традиції

а увечері ще був салют! фото далі - всьо десь з нету, мої світлини залило дощем :)

No comments :

Post a Comment